СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Не експериментуйте зі своїм авто, довірте професіоналам.

Станція технічного обслуговування «Автомир» надає послуги з діагностики, ремонту та обслуговування легкових автомобілів, комерційного та малотоннажного транспорту. Своєчасна діагностика автомобіля, як відомо, дозволяє зекономити гроші та подовжити термін експлуатації Вашого авто. Спеціалісти нашого центру працюють на сучасному обладнанні та використовують у своїй роботі комплексний підхід до виявлення несправностей.

Комфортне очікування автомобіля

Чай та кава

Wi-fi

Smart TV

Play Station

Illustration

ГАРАНТІЯ

Більше про гарантійні обов'язки перед власниками авто Fiat

Illustration

ЗАПЧАСТИНИ

Широкий вибір запчастин в наявності та під замовлення

Планове технічне обслуговування Вашого автомобіля необхідно проводити для забезпечення надійної та безпечної експлуатації. Своєчасне технічне обслуговування сприяє виявленню наявних несправностей, значно знижує Ваші витрати на паливо, а так же продовжує термін служби автомобіля. Це призводить до значної економії Ваших грошових коштів і часу.
Технічне обслуговування автомобіля - це комплекс заходів, спрямованих на підтримку транспортного засобу в справному стані і відповідному зовнішньому вигляді, а так само на виявлення і усунення можливих прихованих несправностей. Технічна справність автомобіля має на увазі під собою максимально можливий рівень безпеки, економічності, екологічності та надійності. Технічне обслуговування, на відміну від ремонту, носить профілактичний характер. Що б приділити трохи уваги своєму автомобілю не обов'язково чекати поки трапиться поломка.
Виділяється три основних види технічного обслуговування автомобілів:
1. щоденне обслуговування (ЩО);
2. планове технічне обслуговування (ТО-1; ТО-2 ...);
3. сезонне обслуговування (СО).
ЩОДЕННЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ FIAT. Щоденне обслуговування має на увазі під собою контроль стану наступних агрегатів: одометр, датчики, гальмівна система, система рульового управління, фари і світлова сигналізація. Перевірка рівня масла, палива, охолоджувальної і гальмівної рідин так само відноситься до щоденного обслуговування автомобіля. Не варто забувати про регулярну мийку і підтримання чистоти в салоні.
Перед кожною поїздкою рекомендуємо перевірити:
загальний стан автомобіля;
стан кузова;
становище дзеркал;
стан номерних знаків;
стан електрообладнання;
рульову систему;
роботу датчиків;
тиск у шинах.
ПЛАНОВЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ здійснюється тільки дилерським підприємством і в обсязі, рекомендованому виробником автомобіля і імпортером.
Основна мета планового технічного обслуговування - запобігання випадкових поломок, які можуть вивести з ладу транспортний засіб, збільшити витрату палива і мастильних матеріалів, а найголовніше підвищити безпеку при експлуатації Вашого автомобіля.
Люди, які цінують комфорт і надійність італійських автомобілів вибирають саме якість даної марки, що зобов'язує до високого рівня технічного обслуговування. Технічну діагностику необхідно проходити регулярно, щоб уникнути проблем, які можуть виникати при довгій експлуатації. Проходження планового технічного обслуговування і ремонту Вашого автомобіля на авторизованої сервісної станції є обов'язковою умовою для збереження гарантії.
Технічне обслуговування FIAT включає в себе регулярні планові операції і ряд додаткових операцій, що здійснюються з урахуванням особливостей моделі автомобіля, пробігу та строку експлуатації. Умови експлуатації автомобілів в Україні, а також регламент технічного обслуговування докладно описаний в сервісній книжці.
Власник автомобіля зобов'язаний своєчасно звертатися до дилерського підприємству і надавати автомобіль для планового технічного обслуговування. Термін планового технічного обслуговування автомобіля встановлений в інтервалах часу і / або пробігу, а саме - 12 місяців + / - 1 місяць / 15.000 км (для Fiat Ducato - 20.000км) + / - 500 км, в залежності від того, що настане раніше.
При виконанні планового технічного обслуговування, дилерські підприємства зобов'язані видати власнику автомобіля наряд-замовлення або акт виконаних робіт на проведені роботи, використані матеріали та встановлені запасні частини.
Про проведення робіт планового технічного обслуговування свідчить відмітка дилерського підприємства в сервісній книжці на автомобіль, яка включає в себе, як дані про зроблений плановому технічному обслуговуванні автомобіля (пробіг автомобіля, дата проведення планового технічного обслуговування, штамп дилерського підприємства, підпис відповідальної особи дилерського підприємства, що здійснювало планове технічне обслуговування), так і дані про наступне рекомендованому плановому технічному обслуговуванні (граничний пробіг автомобіля і рекомендована дата проведення), яке проводиться в разі настання одного із зазначених термінів, в залежності від того, що раніше настане.
Ми гарантуємо якість і професіоналізм при виконанні технічного обслуговування, передбачених виробником. Своєчасне і якісне технічне обслуговування автомобіля є запорукою надійної роботи при подальшій експлуатації.
СЕЗОННЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ FIAT Сезонне обслуговування являє собою підготовку транспортного засобу до експлуатації в той чи інший сезон. Для нашого клімату процедура СО є обов'язковою, і проводиться не рідше двох разів на рік. З настанням заморозків необхідно «перевзути» свій автомобіль в зимову гуму, не зайвою виявиться і антикорозійна обробка кузовний частини, заливка незамерзаючої рідини в бачок омивача скла. Відповідно, в теплу пору зимова гума поступається місцем зимовій