Автомир Fiat
Автомир Fiat
Fiat показав ідеальний автомобіль для українських доріг
Пріоритети на автомобільному ринку змінюються дуже швидко. Якщо раніше попит мали повнорозмірні моделі, то тепер покупці стали частіше віддавати перевагу компактним авто. Відповідно, виробники розширюють цей сегмент, наповнюючи його новими моделями.
Не залишилася осторонь і компанія Fiat, яка представила новий компактний кросовер. Наразі модель не має імені. Вона відома під внутрішньозаводським позначенням Project 363. Остаточну назву запропонували вибрати шанувальникам марки шляхом онлайн-голосування на сайті Фіат. Вибір обмежений трьома варіантами: Tuo, Domo і Pulse.
Італійська компанія заявила, що в основу нового кросовера лягла платформа MLA. Однак інсайдери впевнені, що в ролі бази для моделі виступив хетчбек Argo, про що свідчить їх зовнішня схожість. Ймовірно, платформа хетчбека, індекс якої МР1, була перероблена і отримала нову назву.

Новий кросовер Фіат отримав оригінальну решітку радіатора з горизонтальними ламелями, вузькі світлодіодні фари і бампер з широким повітрозабірником. Дах авто виконаний в контрастному кольорі, який доповнюють хромовані рейлінги. Широкі колісні арки з пластиковими накладками додають моделі атлетизму. Такий жвавий вигляд у поєднанні з підвищеним кліренсом — те що потрібно для українських доріг!

За даними зарубіжних колег, новий Fiat 363 може отримати 1,0-літровий трициліндровий турбодвигун потужністю 125 к.с. і 200 Нм крутильного моменту, який пов’язаний з шестиступеневим «автоматом». Також можлива версія з 1,3-літровим двигуном на 109 к.с. (139 Нм). Привід — тільки передній. Офіційна прем’єра запланована на найближчі місяці.
Джерело: https://www.autocentre.ua/ua/
Інші новини