Автомир Fiat
Автомир Fiat
Fiat представив новий кросовер Fiat Pulse
Новий Fiat Pulse повністю розсекретили на офіційних фото. З вересня компактний кросовер Фіат надійде в продаж, а випускати його будуть на підприємстві в Бразилії.
Примітно, що спочатку модель показали без назви, адже її ім'я вибирали інтернет-голосуванням. Саме варіант Pulse і набрав найбільшу кількість голосів.
Новий Fiat Pulse представляє собою «внедорожную» модифікацію хетчбека Argo. У новинки той же 5-дверний кузов зі схожими пропорціями, але при цьому свій зовнішній вигляд передньої і задньої частин кузова. В основі Fiat Pulse лежить допрацьована версія платформи MP1 від моделі Argo з такою ж напівзалежної задньою підвіскою. З відмінностей варто відзначити тільки злегка збільшену колісну базу (з 2521 до 2532 мм) і підтримку сучасної електроніки.
Салон у нового Fiat Pulse - повністю змінений, який не має нічого спільного з «побратимом». У топовом варіанті є цифрова приладова панель діагоналлю 7 дюймів, сучасна медіасистеми з 10-дюймовим екраном і нове рульове колесо з червоною кнопкою, натискання на яку запускає динамічний їздовий режим Sport.

Базовим для Fiat Pulse буде атмосферне чотирициліндровий мотор 1.3, який встановлюється і на інші бразильські моделі компанії. Він розвиває 101 к.с. на бензині і 109 к.с. - на поширеному в Бразилії етанолі, а на вибір є п'ятиступінчаста МКПП або варіатор.
Другий двигун для Fiat Pulse новий - це 3-циліндровий турбоагрегат робочим об'ємом 1,0 л і потужністю близько 120 к.с. Йому в пару покладається тільки 6-ступінчастий "автомат". Привід у всіх модифікацій паркетника лише передній. На бразильському ринку новинка з'явиться у вересні поточного року, але за межами Латинської Америки її не слід чекати.
Джерело: https://www.autocentre.ua/ua/news/novinka/sopernika-renault-duster-ot-fiat-pokazali-v-detalyah-1358707.html
Інші новини