Автомир Fiat
Автомир Fiat

Новорічно-різдвяны свята вже от-от❄❄❄
Встигніть отримати приємні новорічні подарунки на придбання та обслуговування Вашого авто!

Дізнавайтесь деталі за телефоном (067) 435 04 00 або в месенджерах  Viber чи Telegram

Fiat випустив інформацію про електричному фургоні Ducato Electric
Незабаром після того, як Fiat Professional оголосив про випуск електричної версії фургона Ducato, компанія розкрила технічні подробиці про новинку. Кузов електрофургона буде представлений в декількох варіантах.
Електрична версія Fiat Ducato буде доступна з двома варіантами батареї, що забезпечують запас ходу на одному заряді в 220 і 360 км по застарілому циклу NEDC, і з'явиться на ринку в 2020 році (запуск у виробництво відбудеться в 2019 році).

Fiat хоче запропонувати всі версії кузова електричного Ducato (також будуть доступні моделі з двигунами внутрішнього згоряння) від пасажирського і панельного фургона до пікапа з різними колісними базами. Колісна база різного розміру дозволяють фургону перевозити від 10 до 17 м3 вантажу з максимальним корисним навантаженням 1,9 тонн.
Електродвигун має потужність 90 кВт і крутний момент 280 Н⋅м, максимальна швидкість обмежена до 100 км / год для оптимізації використання енергії. Планується два варіанти акумуляторів ємністю 47 кВт⋅ч (запас ходу на одному заряді 220 км по циклу NEDC) і 79 кВт⋅ч (запас ходу на одному заряді 360 км по циклу NEDC). Fiat готовий запропонувати електричний вантажівка службам доставки їжі, які вимагають активного охолодження для своїх транспортних засобів. Електрофургон можна буде заряджати швидким способом через порт CCS Combo 2 за 30 хвилин, збільшивши запас ходу до 100 км.
Представивши електричну версію Ducato всього пару тижнів тому, італійська компанія заявила, що їх електричний фургон тестується потенційними клієнтами, перш ніж надійде в продаж до кінця цього року. Поставки Ducato Electric почнуться в 2020 році. Fiat досі не озвучив жодних цін.

Джерело:https://hevcars.com.ua/
Приєднуйтесь та користуйтесь усіма послугами онлайн!